Фразеологізми антоніми до фразеологізмів ( черепаша хода , не покладати рук , закрутити веремію , заткнути за пояс , на цвіту прибитий )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
черепаша хода  – семимильні кроки не покладати рук – байдики бити закрутити веремію  -  ні (ані) пари з уст заткнути за пояс –  облизня спіймати на цвіту прибитий – світла (ясна) голова