Фразу to drink milk. Нужно поставить в отрицательную , вопросительную и обычную форму ( в каждом времени , настоящее , буд и прошедшее )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I drink milk. I don't drink milk. Do I drink milk? I drank milk. I didn't drink milk. Did I drink milk? I shall drink milk. I shan't drink milk. Shall I drink milk?
Гость
I drink milk. I don't drink milk. Do I drink milk? I drank milk. I didn't drink milk. Did I drink milk? I shall drink milk. I shan't drink milk. Shall I drink milk?