Футбол! Футбол - самы лепшы від спорту! У ім трэба бегаць, скакаць і хутка думаць. Калі ты будзеш доўга думаць каму ж даць пас то ў цябе проста забяруць мяч супернікі. У футболе можна атрымаць і невялікія траўмы і вялікія траў...

Футбол! Футбол - самы лепшы від спорту! У ім трэба бегаць, скакаць і хутка думаць. Калі ты будзеш доўга думаць каму ж даць пас то ў цябе проста забяруць мяч супернікі. У футболе можна атрымаць і невялікія траўмы і вялікія траўмы. Але ўсё ж футбол з'яўляецца самым папулярным відам спорту! У футбол гуляюць 2 каманды па 11 чалавек, 2 тайма па 45 хвілін! Тактыка забіць мяч у вароты суперніка! (выпісаць з яго запазычные словы)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
футбол, спорт, пас,мяч, траўма, каманда,тайм,тактыка, вароты