Гарбуз, що має жовті плоди дископодібної форми, схрестили з гарбузом, що має білі округлі плоди. усі гібриди від цього  схрещування мають біле забарвлення та дископодібну форму плодів. які ознаки домінують? визначте генотипи ба...

Гарбуз, що має жовті плоди дископодібної форми, схрестили з гарбузом, що має білі округлі плоди. усі гібриди від цього  схрещування мають біле забарвлення та дископодібну форму плодів. які ознаки домінують? визначте генотипи батьківських  форм і потомства
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бел. АА, Аа желт. аа диск.ВВ, Вв окр.вв Р:ааВВ х ААвв G: аВ; Ав F: АаВв(бел, диск)