Газет парақтарын шығару үшін шеберлер 300 литр суды керек етеді. Ауыл шаруашылығы егін өсірумен айналысу үшін әлемнің 70 пайыз су қорын қажет етеді. Жай өнеркәсіпке 22 пайызы ғана керек. Африка құрлығында жылына орташа есеппе...

Газет парақтарын шығару үшін шеберлер 300 литр суды керек етеді. Ауыл шаруашылығы егін өсірумен айналысу үшін әлемнің 70 пайыз су қорын қажет етеді. Жай өнеркәсіпке 22 пайызы ғана керек. Африка құрлығында жылына орташа есеппен 5-10 адам соғыстан емес диарея ауруынан өледі. Жылан суда шаға алмайды. Ысқыш (губка) мұздай суды ыстық судан гөрі өзіне жақсы тартып алады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для изготовления газетного листа требуется 300 литров воды. Сельское хозяйство потребляет 70 процентов мирового фонда воды. Когда "лёгкая" промышленность потребляет 22 процента. В среднем, в Африке умирает 5 - 10 человек в результате диареи , а не войны. Змее не нужна вода. Губка хорошо впитывает как холодную так и горячую воду.