Гдето найдите и вставте сюда стих на укр мове тема зема 16 рядков ДЛЯ ФЕРМЕРОВ ДАЙТЕ ОТВЕТ А НЕ 192834НЫАВДЧЯЮРМ
Гдето найдите и вставте сюда стих на укр мове тема зема 16 рядков
ДЛЯ ФЕРМЕРОВ ДАЙТЕ ОТВЕТ А НЕ 192834НЫАВДЧЯЮРМ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лягла зима, і білі солов*їЗатьохкали холодними вустами.В холодні землі взулися гаї.І стали біля неба як стояли.Скоцюрбивсь хвіст дубового листа,Сорока з голоду водить небо оком,І вітер пище вітрові листи,Сорочим оком пише білобоко,Що гай з землі дивився і стояв,Що солов*ї маліли,як морелькі,А Київ,мов скажений,цілувавВ степах село чиєсь,чуже,маленьке.Що я з тобою ще одні снігиЗимує на щасті,як на листі.Нога в дорозі.Вітер з-під ноги.І пам*ять наша-мак в колисці.
Вінграновський М.