Ген чорного забарвлення шерсті кроликів домінує над геном що зумовлює біле. забервлення шерсті.короткошерстість обумовленна домінантним геном,а довгошерність-його рецесивною алеллю.Яке потомство слід чекати від схрещування чорн...

Ген чорного забарвлення шерсті кроликів домінує над геном що зумовлює біле. забервлення шерсті.короткошерстість обумовленна домінантним геном,а довгошерність-його рецесивною алеллю.Яке потомство слід чекати від схрещування чорного кролика з довгою з білим кроликом що має коротку шерсть якщо вони гемозиготні по одному з генівген чорного забарвлення шерсті кроликів домінує над геном що зумовлює біле. забервлення шерсті.короткошерстість обумовленна домінантним геном,а довгошерність-його рецесивною алеллю.Яке потомство слід чекати від схрещування чорного кролика з довгою з білим кроликом що має коротку шерсть якщо вони гемозиготні по одному з генів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A - черная окраска а - белая B - мохнатый мех b - гладкий AaBb - кролик Aabb - крольЧИХА* AaBb x Aabb Гаметы: AB; Ab; aB; ab и Ab; ab Потомство: AaBb; AAbb; AaBb; Aabb; AaBb; Aabb; aaBb; aabb Какой-то вопрос страееый у задачи. Фенотип, я думаю, сам напишешь, если нет - пиши на мыло или в агент.