Герасим Калитка та очточення Поможіть плізз!!!!! Дам 15 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что именно нужно? Герасим Калитка був залежний від грошей, йому було все мало й мало. До своєї дружини (Параски) він відносився зневажливо, коли та попросила запрягти коней, бо їй з Мотрею (наймичкою) необхідно було дістатися церкви, він сказав, що інші ходять й вона зможе, а також порівняв її з скотиною (конякою), сказавши, що вона цілий тиждень возить людей і їй необхідний відпочинок, а дружина нібито не працює, а лежить із задертими ногами (але ж це не так). Погано ставився він і до життя сина, навіть у його одруженні він шукав власну вигоду. Тобто Герасим Калитка не був люблячим чоловіком, батьком, та хазяїном (Чому хазяїном? Тому що коли Клим (його наймит) взяв кусок хліба, зранку, до обіда, той накричав на наймита, сказавши, що останній обкрадає його.) Робимо висновок, що його цікавили лише гроші та земля "Ох земелько, земелько, як радісно загрібати тебе докупи в руки" (Цитату писала по памяти, проверь по тексту).