Герої п'єси ,,Ромео і Джульєтта"-мої ровесники. Чи розумію я їхні проблеми,адже живу у XXI ст.?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається,зараз у нашому світі не буває такого запеклого кохання,яке було у Ромео та Джульєтти. Адже зараз більша половина нашого населення не розуміє,що являє собою кохання. Кохання-це таке почуття,від якого тобі хочеться літати і весь світ повертається догори-дригом. Якщо ти хоч колись піддавався такому почуттю(справжньому коханню),означає що ти кохав,по-справжньому.