Гей, нові Колумби й Магеллани, Напнемо вітрила наших мрій! Кличуть нас у мандри океани. Бухту спокою облизує прибій. Хто сказав, що все уже відкрито? Нащо ж ми народжені тоді? Як нам помістити у корито Наші сподівання молоді ...

Гей, нові Колумби й Магеллани, Напнемо вітрила наших мрій! Кличуть нас у мандри океани. Бухту спокою облизує прибій. Хто сказав, що все уже відкрито? Нащо ж ми народжені тоді? Як нам помістити у корито Наші сподівання молоді 1.Де тут складне речення? 2.Де тут односкладне речення? 3.Спонукальним є яке речення?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хто сказав, що все уже відкрито? - складне  Напнемо вітрила наших мрій! Як нам помістити у корито Наші сподівання молоді? - односкладні