Girls and boys, come out to play, The moon doth shine as bright as day; Leave your dinner\, and leave your sleep, And come with your friends into the street. You find milk, and I'll find flour, And we'll have a pudding in half ...
Girls and boys, come out to play,
The moon doth shine as bright as day;
Leave your dinner\, and leave your sleep,
And come with your friends into the street.
You find milk, and I'll find flour,
And we'll have a pudding in half an hour
напишите плиз как он звучит на русском
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Девочки и мальчики, вышли играть,Луна награждает светят так ярко, как день;Оставьте свой обед \, и оставить свой сон,И пришел с друзьями на улицу.Вы найдете молоко, и я найду муку,И мы будем иметь пудинга через полчаса
Гость
Гёлс энд бойс,кам ауц цу плэй,
Вэ мун доф шайн эс брайц эс дэй;
Лив ю диннэ\,энд лив ю слип,
Энд кам виф ю френдс инцо вэ стриц.
Ю финд милк,энд айл финд флэу,
Энд вил хэв э пудинг шт хэлф эн ауэ.