Give your love in London ? 1. Do you like in London ?2. Do you like it here ?3. Do you eat fish and chips ?4. Do you watch TV ?5. Do you drive on the right side ? 6. Do you have a car ? 7. Do you go to Oxford ?8. Do you learn c...

Give your love in London ? 1. Do you like in London ? 2. Do you like it here ? 3. Do you eat fish and chips ? 4. Do you watch TV ? 5. Do you drive on the right side ? 6. Do you have a car ? 7. Do you go to Oxford ? 8. Do you learn computers ? 9. Do you dance and sing ? 10. Do you know Prince Charkes ? 11. Do you know the Queen ? 12. Do you like the Beatles ? 13. Do you rlay handball ?
Гость
Переводчик тебе в помощь
Гость
1. Нравится ли вам в Лондоне? 3. Вы едите рыбу с жареным картофелем? 4. Вы смотрите телевизор? 5. Вы водите на правой стороне? 6. У вас есть автомобиль? 7. Вы посещаете Оксфорд? 9. Вы танцуете и поете? 10. Знаете ли вы, принца Чарзль? 11. Знаете ли вы, королеву? 12. Любишь Битлз? 13. Вы играете в гандбол?