Головний мозок людини ,який є регулятором усіх функцій організму й матеріальною основою вищої нервової діяльності ,має _____ будову. Особливого розвитку досягає _______ великих півкуль ,площа поверхні якої збільшується за рахун...

Головний мозок людини ,який є регулятором усіх функцій організму й матеріальною основою вищої нервової діяльності ,має _____ будову. Особливого розвитку досягає _______ великих півкуль ,площа поверхні якої збільшується за рахунок _____________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Складну 2)Мозок 3)Звивин,на поверхні яких є сіра речовина