Good morning . i have an appointment with  Ms. Proud . Your name ,  please . Sergey Krutov from the Russian company Ruscom .   Ms. Proud will be in a moment . would you like to take a seat , please . Yes , thank you . Would you...

Good morning . i have an appointment with  Ms. Proud . Your name ,  please . Sergey Krutov from the Russian company Ruscom .   Ms. Proud will be in a moment . would you like to take a seat , please . Yes , thank you . Would you like to drink something ? .  A cup of tea would be great . sorry I've kept you waiting . no need to worry . I've just arrived myself Перевести диалог и всё
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
доброе утро, у меня встреча с мистером прауд. ваше имя, пожалуйста. Сергей Крутов из России, русском компания. мистер прауд будет с минуты на минуту. не желаете присесть? даю спасибо. не желаете чего-нибудь выпить? чашечка чая было бы замечательно. извините, что заставил вас ждать. не стоит извинений. я только прибыл.