Господиня за перший тиждень витратила 40% купленого борошна, за другий — 24%, а за третій — решту борошна. Скільки всього борошна витратила господиня, якщо за перший тиждень вона витратила на 0,2 кг борошна більше, ніж за треті...
Господиня за перший тиждень витратила 40% купленого борошна, за другий — 24%, а за третій — решту борошна. Скільки всього борошна витратила господиня, якщо за перший тиждень вона витратила на 0,2 кг борошна більше, ніж за третій? Плиз...................
Ответ(ы) на вопрос:
100%-(40%+24%)=36% за третью неделю; 40%-36%=4%=0.2; 4% - 0.2 100% - x 100*0.2/4=5 кг потратила всего; Ответ: 5 кг.