Графіком якої функції є бісектриса першого і третього координатних кутів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бісектриса ділить кут навпіл. координатний кут має 90 град. отже, малюємо лінію під 45 град з початку координат у третю та першу декартову площину, не складно помітити, що координати точок лінії будуть мати симетричні значення, (взявши будь-яку точку на прямій, проводимо перпендикуляри до вісей х та у, і отримуємо однакові ззначення  0;0  1;1 2;2...  у першому квадранті, і -1;1  -2:2... у третьому квадранті. Отже маємо графік лінійної функції  у=х.  )