Гравітаційна взаємодія мож тілами тим сильніша,чим.................розташовані тіла і чим.............їх маси.Сила,з якою Земля притягує до себе всі тіла,називаються .................................Вона направлена до центра......

Гравітаційна взаємодія мож тілами тим сильніша,чим.................розташовані тіла і чим.............їх маси. Сила,з якою Земля притягує до себе всі тіла,називаються .................................Вона направлена до центра.....................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чим ближче  чим більше  називається силою тяжіння центра Землі