Громадянин безпричинно чіплявся до своїх сусідів, ображаючи їх нецензурними словами і навіть дав в обличчя сусіда який зробив йому зауваження. какая статя ему будет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стаття 125 кримінального кодексу України ( штраф - до 50 неоподаткованих мінімумів або громадські роботи до 200 годин або виправні роботи до 1 го року )