Громадянин Панченко при поданні щорічної декларації про сукупний дохід у місцеву податкову адміністрацію не вказав зароблені кошти, отримані на підприємстві, на якому він працював за сумісництво. На вимогу податкової інспекції ...

Громадянин Панченко при поданні щорічної декларації про сукупний дохід у місцеву податкову адміністрацію не вказав зароблені кошти, отримані на підприємстві, на якому він працював за сумісництво. На вимогу податкової інспекції пояснити такі дії Панченко відповів, що бухгалтері того підприємства не надала йому довідку про заробітну плату за рік. Чи буде нести відповідальність Панченко? Відповідь обґрунтуйте. Помогите пожалуйста срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айм нот раша Я толька Инглиш