Група школярів з села Ковбасюки выїхала на екскурсію до міста Славногода залізницею,довжина якої становить 200 км.Через деякий час школярі повернулися до рідного села на автобусі,витративши на зворотній шлях на 1 годину менше,н...

Група школярів з села Ковбасюки выїхала на екскурсію до міста Славногода залізницею,довжина якої становить 200 км.Через деякий час школярі повернулися до рідного села на автобусі,витративши на зворотній шлях на 1 годину менше,ніж на подорож залізницею.Знайдіть швидкість автобуса,якщо відомо,що вона на 20 км/год більша,ніж у потяга,а довжина шоссе між селом Ковбасюки і містом Славногородом становить 240 км/год.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть скорость автобуса - х.   ⇒ 200/(х-20)-240/х=1 200x-240x+4800=x²-20x x²+20x-4800=0  D=19600 x₁=60  x₂=-80∉ Ответ: скорость автобуса 60 км/ч.