Гуморальна регуляція відбувається за допомогою таких рідин ... , ... , ... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
секрет,гормони. Залози внутрішньої секреції не мають вивідних проток і виділяють утворюються в них секрети в кров або в тканинну рідину. Хімічні речовини, що виділяються ендокринними залозами і одиночними ендокринними клітинами, називають гормонами.