Гуркіт Ніагарського водоспаду розташованого на кордоні США і Канади чути на багато кілометрів. А що означає ірокезьке слово ніакаре і від якого походить його назва? а)багато води б)висока вода в)гуркіт води г)далеко чути д)дощо...

Гуркіт Ніагарського водоспаду розташованого на кордоні США і Канади чути на багато кілометрів. А що означає ірокезьке слово ніакаре і від якого походить його назва? а)багато води б)висока вода в)гуркіт води г)далеко чути д)дощова вода
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В)гуркіт води це означає в перекладі так