Happy----------------to-------------------------. On the-------------------------of ------------------you---------------- years old. Many happy---

Happy----------------to-------------------------. On the-------------------------of ------------------you---------------- years old. Many happy--------------------------------------of the day. Have a great time, -----------------------gril/boy. You are a---------------------------friend. Best wishes from------------------------------------------------------------------- Если вы хотите поздравить своих друзей через газету, то впишите его её имя и заполните пропуски подходящими словами. помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Happy birthday to you, On the day of your birthday you 16 years old Many happy surprises of the day Have a great time, you are very nice girl You are a very good friend Best fishes from Katy