He drives to work most morning. чем будет 1PRESENT PERFECT 2PASSIVE VOISE 3PAST CONTINIUS 4pRESENT SIMPLE 5MODAL VERB 6FUTERE PERFECT 7

He drives to work most morning. чем будет 1PRESENT PERFECT 2PASSIVE VOISE 3PAST CONTINIUS 4pRESENT SIMPLE 5MODAL VERB 6FUTERE PERFECT 7PAST SIMPLE
Гость
Present simple - He drives to work most morning.