HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!в) Які геометричні тіла відповідають предметам навколишнього середовища? Коробка для взуття – ______ Кавун – _________ Вафельний ріжок для морозива – _______________; + У якій з букв слова «КУТИ» є гост...
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в) Які геометричні тіла відповідають предметам навколишнього середовища?
Коробка для взуття – ______
Кавун – _________
Вафельний ріжок для морозива – _______________;
+
У якій з букв слова «КУТИ» є гострий, тупий і розгорнутий кути?_________
Ответ(ы) на вопрос:
Коробка для взуття – прямокутний паралелепіпед (прямоугольный параллелепипед);
Кавун – куля (шар);
Вафельний ріжок для морозива – конус;
У якій з букв слова «КУТИ» є гострий, тупий і розгорнутий кути?
- К