Hетельно мий шкірку плодів (у тому числі і цитрусові), які привозять з далеких країн. Їх обробляють консервантом, який може спричинити сильні алергічні реакції - A) Е330 Б) Е300 В) Е230 Г) Е100 Д) Е140
Hетельно мий шкірку плодів (у тому числі і цитрусові), які привозять з далеких країн. Їх обробляють консервантом, який може спричинити сильні алергічні реакції -
A) Е330
Б) Е300
В) Е230
Г) Е100
Д) Е140
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
е330 - лимонная кислота, е300 - аскорбиновая кислота, е230 - дифенил, применяющийся в качестве фруктового консерванта, е100 - куркумин (краситель), е140 - хлорофилл (краситель)
Ответ: в) Е230 (дифенил)