I am going to work harder in______________. I am going to study more seriously in _______________. I am going to listen to the teacher__________________. I am going to do my homework_________________.Besides,________________. A...

I am going to work harder in______________. I am going to study more seriously in _______________. I am going to listen to the teacher__________________. I am going to do my homework_________________.Besides,________________. And i will come to school_______________________. Найти! Вставить в пропуски слова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
свои слова или данные в задании? если есть в задании они,то допиши их.
Гость
my lessons my extra lessons better I will respond to lessons in time