- I don't think that's very interesting.- I'm tired.- ................?- We've picked up litter near the tired.-............?We've worked there for 2 hours.- You can sing really well.- Thank you.-.............?- I have sung in ...

- I don't think that's very interesting. - I'm tired. - ................? - We've picked up litter near the tired. -............? We've worked there for 2 hours. - You can sing really well. - Thank you. -.............? - I have sung in the choir for 4 years.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это значит Я не думаю, что это очень интересно. - Я устал.- ................? - Мы собирали мусор возле устали.-............? Мы работали там в течение 2 часов. - Вы можете очень хорошо поешь.- Спасибо.-.............?- Я пела в хоре 4 года.