I have a bath once a year. I have a bath on my birthday! Ha ha ha ! Ha ha ha! I have a bath on my birthday. He has a bath once a year. He has a bath on his birthday. It's time for you bath. It's time for you bath. Goodbye,Rob! ...

I have a bath once a year. I have a bath on my birthday! Ha ha ha ! Ha ha ha! I have a bath on my birthday. He has a bath once a year. He has a bath on his birthday. It's time for you bath. It's time for you bath. Goodbye,Rob! Goodbye, Bob! Goodbye! Goodbye! Goodbye!    Перевод!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я принимаю ванну один раз в год. Я принимаю ванну в свой день рождения! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Я принимаю ванну в свой день рождения. Он принимает ванну один раз в год. Он принимает ванну в свой день рождения. Пришло время для вас ванну. Пришло время для вас ванну. Прощай, Роб! Прощай, Боб! До свидания! До свидания! До свидания!