I (visit) my grandparents. I (see) the most beautiful places there. I (ride) a bike. Раскройте скобки и поставьте правильную форму глагола.

I (visit) my grandparents.  I (see) the most beautiful places there.  I (ride) a bike.  Раскройте скобки и поставьте правильную форму глагола.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have visited my grandparents. I have seen the most beatiful places here. I have riden a bike.
Гость
I visited my grandparents I saw the most beautiful places there I rode a bike