Яка кількість речовини вуглекислого газу виділиться при спалюванні 1 моль бензен?

Яка кількість речовини вуглекислого газу виділиться при спалюванні 1 моль бензен??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1 моль                                        Х моль  2C6H6       +      15 O2      =      12CO2      +    6 H2On = 2 моль                                   n = 12 моль1 моль С6Н6   -   Х моль СО22 моль С6Н6   -    12 моль СО2n(CO2) = 1 * 12 / 2 = 6 моль