Яке значення кровообігу ? Чому кров в організмі людини рухається по судинах тільк?

Яке значення кровообігу ? Чому кров в організмі людини рухається по судинах тільк?? в одному напрямку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За допомогою кровообігу наш організм насичується киснем та поживними речовинами.  Тому, що серце проштовхує кров по судинам. І сама стінка артерії скорочуеться під час систли в серці. А у вен на внутрішній сінці є клапани. Тому кров тече від низу до верху.