Які кольори створюють контраст у вірші "Кольорові миші"? Пояснити чому.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зацікавити шестикласників творчістю Ліни Костенко, осягнути суть поезії «Кольорові миші» - зіткнення неповторності та стандарту; навчати розуміти поезію; розвивати уяву, образне мислення, виробляти вміння аналізувати поетичні твори; виховувати високі естетичні смаки, позитивне мислення, прагнення зберегти власне Я.