Які прикметники належать до твердої групи, а які - до м'якої? Провідміняйте по одно?

Які прикметники належать до твердої групи, а які - до м'якої? Провідміняйте по одно??у прикметнику кожної групи. Домоможіть! Терміново потрібно!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До твердої групи належать прикметники з основою на твердий приголосний: смачний,близький,гарячий,чужий,короткий,зелений і тд.До м"якої групи належать прикметники з основою на м"який приголосний: крайній,безкраїй,синій,давній,ранній і тд.От примеры,попробуй свои ещеЗелений (тверда група)                                                            Н.зеленийР зеленогоД зеленогоЗн зеленийОр зеленимМ зеленому Синій(М"яка група)Н синійР синьогоД синьомуЗн синійОр синімМ синім