Які властивості мають грунти?Наведить приклад грунтів з різними властивостями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Грунти мають 5 влястивостей це :повітря яке допмагає рости рослинам ;  сонячні промені іза яких рослина  не гнетьця; вода вона допомагає рослині рости; перегній це добриво яке є майже у кожній землі також є добрево яке вживають під час ораня ; і також гірські породи . ДУМАЮ ТОБІ СПОДОБАЛАСЬ ВІДПОВІДЬ)