Якщо економічно активне населення країни становить 85 млн осіб, а рівень безробітт

Якщо економічно активне населення країни становить 85 млн осіб, а рівень безробіття складає 8%, то кількість зайнятих дорівнюватиме: А)6,8 млн осіб Б)10, 625 млн осіб В)74, 375 млн осіб Г)78, 2 млн осіб Заранее благодарю!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение: Обозначим число безработных через U. 8% = U/ 85 млн. чел., откуда U = 6,8 млн. человек, Е (занятые) = 85—6,8 = 78,2 млн. чел.