Яскраво жовтіли на горбі ясени і берези. Там, де панував оранжевий колір, можна бул
Яскраво жовтіли на горбі ясени і берези. Там, де панував оранжевий колір, можна було вгадати клени.Вогнем палахкотіли осики. Тихо, красиво народжувався блакитний жовтневий вечір. З"явилось безліч зір під величезним шатром темної ночі.Надписати вiдмiнки iменникiв
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На горбі–місцевий. Ясени, берези, осики, вечір–називний. Колір, клени–знахідний. Вогнем, шатром–орудний. Зір, ночі–родовий