Ідея "сродної праці" звучить у такому афоризмі Г.Сковороди:А. Не змагай до того, що не дано від природиБ. бери вершину і матимеш серединуВ. визначай смак не по шкарлупі, а по ядруГ. тоді лише пізнається цінністю часу, коли він ...

Ідея "сродної праці" звучить у такому афоризмі Г.Сковороди: А. Не змагай до того, що не дано від природи Б. бери вершину і матимеш середину В. визначай смак не по шкарлупі, а по ядру Г. тоді лише пізнається цінністю часу, коли він утрачений
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь Не змагай того,що не дано від природи.