Ідейний аналіз віршів євгенія маланюка під чужим небом істотне стилет чи стилос земна мадонна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аналіз "Стилет чи стилос?" Автор: Є. Маланюк Рік: 1924 Літературний рід: лірика Жанр: ліричний вірш Вид лірики: громадянська, філософська Провідний мотив: роль митця, його слова в житті суспільства; утвердження думки, що митець повинен безкомпромісно служити народові, формувати свідомість нації. Віршовий розмір: ямб Стилет - це зброя, а стилос - це перо. Стилет — це символ боротьби за волю, за ідеали, стилос — це інструмент фіксування думки та краси, символ мистецтва. Ліричний герой розмірковує, що з них ефективніше.