Ідейно-Художній Аналіз вірша "Любіть Україну "Володимира Сосюри.Помогите пожалуйста очень надо .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ідейно-художній аналіз вірша "Любіть Україну" Тема: зображення поетичного образу України, її величі та багатства. Ідея: возвеличення палкого кохання українців до рідного краю. Основна думка: любов до України є невід'ємною частиною патріотизму. Жанр: громадська лірика Римування: перехресне