Ідейно-художній аналіз вірша "Минають дні, минають ночі..." Будь-ласочка, допоможіть!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: автор розповідає про останні дні літа та ототожнює цей час з останніми днями життя.  Ідея: заклик цінувати кожну мить життя; покращувати світ; боротися за волю, залишити щось гарне після себе. Художні образи: 1. Метафори: "гаснуть очі", "заснули думи", "серце спить", "серцем жити", "сліду не кинуть" 2. Анафора: "Доле, де ти?" 3. Градація (перші 8 рядків) 4 . Епітети: "доброї долі", "злої долі", "гнила колода" 5. Риторичні звертання, оклики, запитання МинАють днІ, минАють нОчі, МинАє лІто, шелестИть ПожОвкле лИстя, гАснуть Очі, ЗаснУли дУми, сЕрце спИть =- / =- / =- / =- / = А =- / =- / == / =- /   Б =- / =- / =- / =- / = А =- / =- / =- / =- /    Б Чотирьохстопний ямб, перехресне римування, чоловіча та жіноча рима. P.S. (ПОЯСНЕННЯ): Великі голосні литери при аналізі - наголошені. У схемі "=" - ненаголошена голосна, "-" - наголошена, "/" - межі стопи.