II. Fill the table. 1.I – me – my – mine – myself 2.He - ... - ... - ...-.... 3.She -... - ... - .... -.... 4.It - ... -... - ... - ... -.... 5.We -... - ... - ... - .... 6.You -... -... - ... - .... 7.They -... - ... - ... -.....

II. Fill the table. 1.I – me – my – mine – myself 2.He - ... - ... - ...-.... 3.She -... - ... - .... -.... 4.It - ... -... - ... - ... -.... 5.We -... - ... - ... - .... 6.You -... -... - ... - .... 7.They -... - ... - ... -.... Зарание спасибо :)
Гость
He-him-his-himself She-her-her-herself It-it+it-itself We-us-our-ourselves You-you-your-youself They-them-their-themselves 4 столбик как 3