Іменники, подані в дужках, поставте у відповідному відмінку. 1. У (книжка) «Про рослини» Кірхер писав, що в природі є магніто-рослини. 2. Невичерпна у (вигадка) людина! 3. У (наука) це не визнається. 4. Людей в (пустеля) веде ...

Іменники, подані в дужках, поставте у відповідному відмінку. 1. У (книжка) «Про рослини» Кірхер писав, що в природі є магніто-рослини. 2. Невичерпна у (вигадка) людина! 3. У (наука) це не визнається. 4. Людей в (пустеля) веде смужка намагніченого заліза, що пла-ває на (пробка) у воді, в глиняній посудині, яка надійно встановлена в дерев'яній (клітка) між горбами білого верблюда. 5. Такий вигляд мав компас у народів Азії три-чотири тисячі років тому. Ми завдячуємо (стрілка) компаса в освоєнні землі. 6. Чудову властивість магніту — вказувати напрямок в (дорога) — людство прийняло без роздумів 7. Ні в кого до Гільберта і в (думка) не було шукати в (поведінка) стрілки зв'язок із магнітними властивостями Землі (За В.Мезенцевим).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У КНИЖЦІ «Про рослини» Кірхер писав, що в природі є магніто-рослини. 2. Невичерпна у ВИГАДЦІ людина! 3. У НАУЦІ це не визнається. 4. Людей в ПУСТЕЛІ веде смужка намагніченого заліза, що плаває на ПРОБЦІ у воді, в глиняній посудині, яка надійно встановлена в дерев'яній КЛІТЦІ між горбами білого верблюда. 5. Такий вигляд мав компас у народів Азії три-чотири тисячі років тому. Ми завдячуємо СТРІЛЦІ компаса в освоєнні землі. 6. Чудову властивість магніту — вказувати напрямок в ДОРОЗІ — людство прийняло без роздумів 7. Ні в кого до Гільберта і в ДУМЦІ не було шукати в ПОВЕДІНЦІ стрілки зв'язок із магнітними властивостями Землі.