Імовірність події (лотерейний квиток): У лотереї з 85 квитків 10 щасливі. Обчисли, яка ймовірність того, що попадеться щасливий квиток. P (попадеться щасливий квиток) =.... (відповідь в виді нескороченого дробу) помогите пожалу...

Імовірність події (лотерейний квиток): У лотереї з 85 квитків 10 щасливі. Обчисли, яка ймовірність того, що попадеться щасливий квиток. P (попадеться щасливий квиток) =.... (відповідь в виді нескороченого дробу) помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р = 10 / 85 = 8.5 И всё и всё