In June , I went to the country to the village was very babushke.V veselo.Ya much walking . In July, I flew to Krym.Tam was zharko.Ya climb mountains kupilas of the sea . And in August, he began to prepare for school. In the su...

In June , I went to the country to the village was very babushke.V veselo.Ya much walking . In July, I flew to Krym.Tam was zharko.Ya climb mountains kupilas of the sea . And in August, he began to prepare for school. In the summer it was very fun ! Срочно,переведите .......плиз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В июне,я ездил(а) в деревню к бабушке.Я много гулял(а). В июле,я летал(а) в Крым.Там было жарко.Я лазал(а) по горам и купался(ась) в море. И в августе,я начал(а) готовится к школе. Летом было очень весело! Могу сказать,что у тебя много ошибок в английском тексте :3