Інфінітивом виражено головний член безособового речення: А У грудях у нього хрипіло… (М. Коцюбинський). Б Не треба думати мізерно (Л. Костенко). В Так чогось кортить додому до матері (М. Коцюбинський). Г Соломії сьогодні щасти...

Інфінітивом виражено головний член безособового речення: А У грудях у нього хрипіло… (М. Коцюбинський). Б Не треба думати мізерно (Л. Костенко). В Так чогось кортить додому до матері (М. Коцюбинський). Г Соломії сьогодні щастило (М. Коцюбинський).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б Не треба думати мізерно (Л. Костенко).