Ionoobmenniy reaksiya Pb(NO3)2+NaCl= Na2CO3+H2SO4= KOH+HNO3= CuSO4+NaOH= KCl+AgNO3=

Гость
Pb(NO3)2 + 2NaCl → PbCl2 ↓+ 2NaNO3  Na2CO3+H2SO4 → Na2SO4  + СO2↑ + H2O KOH + HNO3 → KNO3 + H2O CuSO4 + 2NaOH → Cu(OH)2↓ + Na2SO4 AgNO3 + KCl → AgCl↓+ KNO3