I.Підкресліть члени речення та надпишіть над кожним сло-вом його частину мови. Випишіть словосполучення.ІІ. Доберіть до кожного повнозначного слова  спільнокореневі. Виділіть словотворчі суфікси та префіксиПохилився колос на до...

I.Підкресліть члени речення та надпишіть над кожним сло-вом його частину мови. Випишіть словосполучення. ІІ. Доберіть до кожного повнозначного слова  спільнокореневі. Виділіть словотворчі суфікси та префікси Похилився колос на долоню, довгим вусом шеп4е про врожай.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Похилився(=присудок) колос(_підмет) на долоню(- . - . - . обставина), довгим(хвилястою-означення) вусом(_ _ _додаток) шеп4е(=присудок) про врожай(_ _ _ додаток).