Используя информационные ресурсы, подготовьте сообщение о жизни и научной деятел

Используя информационные ресурсы, подготовьте сообщение о жизни и научной деятельности российского ученого-ботаника С. Г. Навашина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навашин Сергій (1857, с. Царевщина, тепер Саратовської обл., РФ — 1930) — ботанік, цитолог, ембріолог. Основоположник вітчизняної школи цитоембріології та каріосистематики рослин. Член Лондонського Ліннеївського товариства,  член-кореспондент Баварської академії наук,  член-кореспондентАмериканського ботанічного товариства,  віце-президент конгресу ботаніків у Кембриджі.