История как на кухне живут интересные предметы. Сочинить историю в которой эти пр?

История как на кухне живут интересные предметы. Сочинить историю в которой эти пр??дметы станут участниками события, спора, беседы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маам, я не буду їсти борщ брудною ложкою! -" Що? Він вважає мене брудною? Яке нахабство!"-Образилась ложка. - "А, я б теж не став їсти борщ тобою. " - не забув вставити свої 5 копійок ніж-"ти б хоч іноді милась!" -"не сварись ніж , це ж не вона винна, а я . в мені ж води немає." -" тихо!!! господиня йде."-попередила ваза що стояла край стола. Синочку вибач, але я помила як могла . у всьому домі воду перекрили. ехх. шкода ну що ж робити буду чекати поки включать воду.